1 week ago

Ponosni na naše gasilke :) Odličen prikaz fizične pripravljenosti ter drugih veščin, ki jih ne premore vsak! Trdo delo in močno prijateljstvo se obrestuje - gasilke to dokazujejo na vsakem ... See more

2 weeks ago
Punce izkušnje iz oddaje prenesle na ulice Kranja #foto

Skupaj zmoremo več! Vsi smo junaki. 🙂🔥🔥 ... See more

Gorenjske gasilke so se v oddaji Gasilci zabavale, a tudi učile. To znanje so zdaj prenesle tudi svojim domačinom, predvsem pa tako opozorile na oktober – mesec požarne varnosti. Ta petek pa ne ... See more

3 weeks ago

Ko se združijo izkušnje z mladostno energijo, dobimo recept za uspešnost! V soboto ste lahko v mestnem jedru Kranja opazovali članice in člane pri premagovanju poligona, hkrati pa pridobivali ... See more

3 weeks ago

Naša člana Anica Vodnik in Luka Oblak sta v nedeljo, 4. oktobra 2020 v Kranju uspešno opravila tečaj za Višjega gasilca.
Čestitke obema 😃👏👍💪

O našem gasilskem društvu so pisali tudi v reviji Moj Dom.

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev je v tem času mnogim v zabavo, vendar pri tem ne pozabimo, da pa je takšno početje mnogim neprijetno in jim vzbuja strah, nelagodje in občutek nevarnosti. Zato bi vas radi spomnili, da denar, ki bi ga s petardami v glasnem poku pognali v zrak, raje namenite za druženje s prijatelji, za novoletna darila ali celo v dobrodelne namene.

Komisija za preventivo PGD Predoslje

pok

V nedeljo, 26. oktobra 2014, smo člani PGD Predoslje odprli vrata svojega gasilskega doma za vso zainteresirano javnost. V sklopu meseca požarne varnosti smo predstavili svoje delovanje, gasilsko tehniko in veščine, s katerimi pomagamo ob različnih nesrečah, požarih, poplavah in ostalih naravnih nesrečah. Posebno pozornost pa smo posvetili krajanom s prikazom gašenja začetnega požara z gasilnikom.

20141026_112454

Mladinci in pionirji so se v soboto 11.9.2014 udeležili gasilskega kviza, ki ga je organizirala gasilska zveza mestne občine Kranj. Tam so se mladinci odlično odrezali saj so dosegli prvo in drugo mesto in se tako uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 8.11.2014.

Zmagovalci

Več v galeriji:

V četrtek, 26. junija 2014, je Gasilska zveza Slovenije organizirala prireditev s slavnostno podelitvijo listin o napredovanjih v čine višji gasilski častnik, višji gasilski častnik organizacijske smeri in gasilski častnik.

Prejemniki listin so opravili usposabljanje v šolskem letu 2013/2014 in bili na podlagi Posebnih pravil gasilske službe prostovoljnih gasilcev imenovani v določene čine. Iz PGD Predoslje sta v čin gasilskega častnika napredovala Anže Ančimer in Rok Pogačnik, Sebastjan Šenk pa je napredoval v čin Višjega gasilskega častnika organizacijske smeri.

Čestitke vsem trem!

IMG_20140626_202414

V soboto, 31. maja 2014, je v Kranju potekalo tekmovanje GZ MO Kranj. Tam so naše ekipe

dosegle naslednje rezultate:

Pionirji: 2. mesto

Mladinci: 1. mesto

Članice: 1. mesto

Članice A pa so prejele tudi pokal za najhitrejše izvedeno vajo na tekmovanju.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!