3 weeks ago

Iskrene čestitke ob 8. marcu, dnevu žena 😘

4 weeks ago

V četrtek, 5. marca 2020 sta naša člana Janez Vodnik in Luka Oblak uspešno opravila tečaj za gašenje notranjih požarov – modul A, ki ga je organizirala GZS. Iskrene čestitke obema! ... See more

V soboto, 29. 2. 2020 je v dvorani kulturnega doma v Predosljah potekal že 115. občni zbor PGD Predoslje.

2019

Vabljeni, da se prijavite na tekmovanje Samsung Xcover Combat 2019, ki bo potekalo 24. avgusta 2019 ob 15.00 v Predosljah pri Kranju v okviru festivala Naaaj dan!

Prijavite 4 tekmovalce na xcovercombat@gmail.com!  ali pokličite na 041 714 719 – Danilo.

Ne se ustrašit, potek tekmovanja razložimo vsem tekmovalcem na licu mesta, potrebujete le kondicijo in kanček športne sreče!

Bogate nagrade: Samsung Xcover 4s za prvo mesto – vsi člani ekipe ga dobijo.

Samsung Xcover Combat

V soboto, 18. 5. 2019, je v Kranju potekalo tekmovanje GZ MO Kranj. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Pionirke: 2. mesto

Pionirji: 4. mesto
Članice: 1. mesto

Ekipa članic A pa je prejela tudi prehodni pokal za najhitrejšo izvedeno vajo na tekmovanju.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

Na predvečer Gregorjevega, 11. marca, smo se ob 17:30 uri skupaj z gasilci PGD Britof in otroci iz vrtca OŠ Predoslje odpravili k potoku Belca. Tam smo pazili na otroke, ki so spuščali lučke v potok in gledali kako plavajo mimo nas.

V petek, 8.3.2019 smo se udeležili predavanja na temo temeljnih postopkov oživljanja z uporabo AED v dvorani kulturnega doma v Predosljah. Zahvaljujemo se KS Predoslje, da so nam omogočili predavanje.