Predoslje

Želimo vam prijetno branje 😉

Voščimo vam vesele prihajajoče božično novoletne praznike.
Novo leto naj bo radodarno z zdravjem, veseljem, srečo, uspehi, naj bo v miru, zaupanju in sodelovanju preživeto.
UO PGD Predoslje

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev 🧨 je v tem ... See more

V ponedeljek, 16. decembra 2019 smo se z mladimi gasilci udeležili gledališke predstave Boj v zelenjavnem vrtu v izvedbi KUD Predoslje – mladinske skupine. Obiskal pa nas je tudi BOŽIČEK s ... See more

Vabljeni, da se prijavite na tekmovanje Samsung Xcover Combat 2019, ki bo potekalo 24. avgusta 2019 ob 15.00 v Predosljah pri Kranju v okviru festivala Naaaj dan!

Prijavite 4 tekmovalce na xcovercombat@gmail.com!  ali pokličite na 041 714 719 – Danilo.

Ne se ustrašit, potek tekmovanja razložimo vsem tekmovalcem na licu mesta, potrebujete le kondicijo in kanček športne sreče!

Bogate nagrade: Samsung Xcover 4s za prvo mesto – vsi člani ekipe ga dobijo.

Samsung Xcover Combat

V soboto, 18. 5. 2019, je v Kranju potekalo tekmovanje GZ MO Kranj. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Pionirke: 2. mesto

Pionirji: 4. mesto
Članice: 1. mesto

Ekipa članic A pa je prejela tudi prehodni pokal za najhitrejšo izvedeno vajo na tekmovanju.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

Na predvečer Gregorjevega, 11. marca, smo se ob 17:30 uri skupaj z gasilci PGD Britof in otroci iz vrtca OŠ Predoslje odpravili k potoku Belca. Tam smo pazili na otroke, ki so spuščali lučke v potok in gledali kako plavajo mimo nas.

V petek, 8.3.2019 smo se udeležili predavanja na temo temeljnih postopkov oživljanja z uporabo AED v dvorani kulturnega doma v Predosljah. Zahvaljujemo se KS Predoslje, da so nam omogočili predavanje.