Predoslje

3 weeks ago

NAAAJ DAN 2020 - Koncert pod gorami

3 weeks ago
GASILCI V petek, 4.9.2020 ob 20.00 na Planet TV. Torej: kdo so, kaj delajo, kako delajo in še marsikaj... p.s. med njimi bodo tudi naše članice 👍😍

GASILCI
V petek, 4.9.2020 ob 20.00 na Planet TV.
Torej: kdo so, kaj delajo, kako delajo in še marsikaj...
p.s. med njimi bodo tudi naše članice 👍😍

PGD Predoslje - ženske nismo tu za sendviče nosit!

PGD Predoslje - ženske nismo tu za sendviče nosit! ... See more

Na Planetu boste jeseni lahko spremljali novo oddajo Gasilci, v kateri bomo predstavili novodobne heroje. Gasilci in gasilke se nam bodo predstavili na prav posebnem poligonu in z različnimi vajami ... See more

V torek, 7. 7. 2020 ob 17.uri smo imeli v društvu strokovne praktične vaje iz vrvne tehnike. Na vaji smo obravnavali pravilen pristop k sanaciji strehe ob vetrolomu. Vaja je bila zelo zanimiva, saj ... See more

Vabljeni, da se prijavite na tekmovanje Samsung Xcover Combat 2019, ki bo potekalo 24. avgusta 2019 ob 15.00 v Predosljah pri Kranju v okviru festivala Naaaj dan!

Prijavite 4 tekmovalce na xcovercombat@gmail.com!  ali pokličite na 041 714 719 – Danilo.

Ne se ustrašit, potek tekmovanja razložimo vsem tekmovalcem na licu mesta, potrebujete le kondicijo in kanček športne sreče!

Bogate nagrade: Samsung Xcover 4s za prvo mesto – vsi člani ekipe ga dobijo.

Samsung Xcover Combat

V soboto, 18. 5. 2019, je v Kranju potekalo tekmovanje GZ MO Kranj. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Pionirke: 2. mesto

Pionirji: 4. mesto
Članice: 1. mesto

Ekipa članic A pa je prejela tudi prehodni pokal za najhitrejšo izvedeno vajo na tekmovanju.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

Na predvečer Gregorjevega, 11. marca, smo se ob 17:30 uri skupaj z gasilci PGD Britof in otroci iz vrtca OŠ Predoslje odpravili k potoku Belca. Tam smo pazili na otroke, ki so spuščali lučke v potok in gledali kako plavajo mimo nas.

V petek, 8.3.2019 smo se udeležili predavanja na temo temeljnih postopkov oživljanja z uporabo AED v dvorani kulturnega doma v Predosljah. Zahvaljujemo se KS Predoslje, da so nam omogočili predavanje.