🔥🔥🔥Naše članice🔥🔥🔥 pripravljajo pravi gasilski poligon! V soboto, 3.10.2020, med 9. in 12. uro bodo na Glavnem trgu v Kranju, prikazale nekaj gasilskih veščin. Če misliš, da ... See more

Kdor za požarno varnost poskrbi je v prostem času brez skrbi _oktober mesec požarne varnosti

Oktober - mesec požarne varnosti

Nosilna tematika letošnjega meseca varstva pred požari je namenjena požarni varnosti v prostem času.

Povezava do TV SPOT-a: ... See more

Telop

Naši gasilci se podajo v vsako dogodivščino. Včeraj so v Gornji Radgoni odtekli 14 km dolgo progo posuto z izvirnimi ovirami. Pogum, moč, timski duh in nekaj blata ter vode za povrh, pa je ... See more

Naše bejbe se zahvaljujejo vsem za podporo v preteklih mesecih. Oddaja Gasilci je pokazala, da na koncu šteje tudi mentalna moč, ne samo tista v mišicah. Izkušnja je nepozabna, nova ... See more

PGD Predoslje organizira v sodelovanju z GASILSKO REŠEVALNO SLUŽBO KRANJ pregled gasilnikov za gospodinjstva. V kolikor ste zainteresirani za pregled vašega gasilnika ga prinesite v gasilski dom Predoslje v nedeljo 21.10.2018 od 9 do 12 ure.
Zbrani gasilniki se bodo odpeljali na GASILSKO REŠEVALNO SLUŽBO KRANJ, kjer
bodo strokovno pregledani. Po pregledu Vam jih bo PGD Predoslje dostavilo na dom.
Cenik pregleda:
– za S1, S2, S3 4,90 EUR
– za S6, S9 6,50 EUR
– za CO 2 5 4,70 EUR

Ob tej priložnosti bomo sprejemali tudi naročila za nove gasilnike.

Ker pa je nedelja 21.10.2018 dan odprtih vrat, bo ta dan od 9 do 12 ure v gasilskem domu predstavitev gasilske opreme, ogled, gasilskih vozil, muzejske sobe. Naši gasilci pa vam bodo ob 11:00 tudi prikazali praktično uporabo gasilnikov s prikazom gašenja začetnih požarov.

VLJUDNO VABLJENI!

Sprejemamo tudi nove pionirke/ce, mladinke/ce, članice, člane, starejše gasilke in gasilce!

Z gasilskim pozdravom N A P O M O Č !

UO in POVELJSTVO
PGD PREDOSLJE