1 week ago

Ponosni na naše gasilke :) Odličen prikaz fizične pripravljenosti ter drugih veščin, ki jih ne premore vsak! Trdo delo in močno prijateljstvo se obrestuje - gasilke to dokazujejo na vsakem ... See more

Punce izkušnje iz oddaje prenesle na ulice Kranja #foto

Skupaj zmoremo več! Vsi smo junaki. 🙂🔥🔥 ... See more

Gorenjske gasilke so se v oddaji Gasilci zabavale, a tudi učile. To znanje so zdaj prenesle tudi svojim domačinom, predvsem pa tako opozorile na oktober – mesec požarne varnosti. Ta petek pa ne ... See more

2 weeks ago

Ko se združijo izkušnje z mladostno energijo, dobimo recept za uspešnost! V soboto ste lahko v mestnem jedru Kranja opazovali članice in člane pri premagovanju poligona, hkrati pa pridobivali ... See more

2 weeks ago

Naša člana Anica Vodnik in Luka Oblak sta v nedeljo, 4. oktobra 2020 v Kranju uspešno opravila tečaj za Višjega gasilca.
Čestitke obema 😃👏👍💪

hidranti

V oktobru 2018 smo v okviru aktivnosti meseca požarne varnosti opravili pregled stanja hidrantov (podtalnih in nadtalnih) na območju vasi Predoslje. Kjer je bilo potrebno smo hidrante tudi odkopali, jih očistili ter uredili njihovo okolico za lažji dostop do njih. Vsakega smo tudi odprli ter preverili, če je pritisk zadosten.

V soboto, 26. oktobra 2013 smo v okviru aktivnosti meseca požarne varnosti opravili pregled stanja hidrantov (podtalnih in nadtalnih) na območju vasi Predoslje. Kjer je bilo potrebno smo hidrante tudi odkopali, jih očistili ter uredili njihovo okolico za lažji dostop do njih. Vsakega smo tudi odprli ter preverili, če je pritisk zadosten.

Redni letni pregled hidrantov