1 day ago

Udeleženci 2. gasilskega tekmovanja članic in članov PGD Predoslje. Namen tekmovanja je bil poudarek na medsebojnem druženju, pogovoru in izmenjavi tekmovalnih izkušenj.

1 week ago

Obiščite nas na Prešernovem sejmu v Kranju 😃

1 week ago

Dne 5. februarja 2020, smo gasilci iz PGD Predoslje v večernem času posredovali na različnih lokacijah v okolici Kranja, zaradi posledic močnega vetra.
Z deli na terenu nadaljujemo tudi danes. ... See more

kviz

Mladinci in pionirji so se v soboto 11.9.2014 udeležili gasilskega kviza, ki ga je organizirala gasilska zveza mestne občine Kranj. Tam so se mladinci odlično odrezali saj so dosegli prvo in drugo mesto in se tako uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 8.11.2014.

Zmagovalci

Več v galeriji:

Včeraj je v osnovni šoli Predoslje potekalo že 16. tekmovanje v kvizu gasilske zveze mestne občine Kranj. Na tekmovanju so sodelovale 3 ekipe pionirjev, 2 ekipi mladincev in ena ekipa pripravnikov. Po svojih najboljših močeh so dosegli dobre rezultate. Za dosežek jim čestitamo!

Pionirji z mentorjem Markom Dolencem

Spodaj si lahko ogledate galerijo slik, avtor slik pa je Jernej Mubi.