2 weeks ago

4 weeks ago

Danes so si dan mučenikov veterani polepšali z vožnjo z gasilsko brizgalno skozi vas 😀🐴📯👏👏

4 weeks ago

Gasilci, iskrene čestitke od dnevu mučenikov 😀

kviz

Mladinci in pionirji so se v soboto 11.9.2014 udeležili gasilskega kviza, ki ga je organizirala gasilska zveza mestne občine Kranj. Tam so se mladinci odlično odrezali saj so dosegli prvo in drugo mesto in se tako uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 8.11.2014.

Zmagovalci

Več v galeriji:

Včeraj je v osnovni šoli Predoslje potekalo že 16. tekmovanje v kvizu gasilske zveze mestne občine Kranj. Na tekmovanju so sodelovale 3 ekipe pionirjev, 2 ekipi mladincev in ena ekipa pripravnikov. Po svojih najboljših močeh so dosegli dobre rezultate. Za dosežek jim čestitamo!

Pionirji z mentorjem Markom Dolencem

Spodaj si lahko ogledate galerijo slik, avtor slik pa je Jernej Mubi.