3 days ago

Naši gasilci se podajo v vsako dogodivščino. Včeraj so v Gornji Radgoni odtekli 14 km dolgo progo posuto z izvirnimi ovirami. Pogum, moč, timski duh in nekaj blata ter vode za povrh, pa je ... See more

3 days ago

Naše bejbe se zahvaljujejo vsem za podporo v preteklih mesecih. Oddaja Gasilci je pokazala, da na koncu šteje tudi mentalna moč, ne samo tista v mišicah. Izkušnja je nepozabna, nova ... See more

5 days ago
Planet TV

Jutri na Planet TV :)

Tokrat se v boj podajata ženski ekipi Prostovoljno gasilsko društvo Predoslje in PGD Leskovec. 🤜🔥🤛

Veliki gasilski izziv spremljajte že v petek ob 20. uri na Planetu!

2 weeks ago

Dne 12.9.2020 so se naši člani učili črpati vodo iz reke 👍😃👏

kviz

Mladinci in pionirji so se v soboto 11.9.2014 udeležili gasilskega kviza, ki ga je organizirala gasilska zveza mestne občine Kranj. Tam so se mladinci odlično odrezali saj so dosegli prvo in drugo mesto in se tako uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 8.11.2014.

Zmagovalci

Več v galeriji:

Včeraj je v osnovni šoli Predoslje potekalo že 16. tekmovanje v kvizu gasilske zveze mestne občine Kranj. Na tekmovanju so sodelovale 3 ekipe pionirjev, 2 ekipi mladincev in ena ekipa pripravnikov. Po svojih najboljših močeh so dosegli dobre rezultate. Za dosežek jim čestitamo!

Pionirji z mentorjem Markom Dolencem

Spodaj si lahko ogledate galerijo slik, avtor slik pa je Jernej Mubi.