Planet TV

Jutri na Planet TV :)

Tokrat se v boj podajata ženski ekipi Prostovoljno gasilsko društvo Predoslje in PGD Leskovec. 🤜🔥🤛

Veliki gasilski izziv spremljajte že v petek ob 20. uri na Planetu!

Dne 12.9.2020 so se naši člani učili črpati vodo iz reke 👍😃👏

Za nami je uspešno izvedena komisijska vaja za ocenjevanje. Hvala vsem za sodelovanje!

Dne 6.9.2020 ob 16.19 je bil v Britofu, občina Kranj, pogrešan moški. Sprožena je bila iskalna akcija v kateri so sodelovali gasilci GARS Kranj, gasilci PGD Britof, PGD Primskovo, PGD Suha, PGD ... See more

kviz

Mladinci in pionirji so se v soboto 11.9.2014 udeležili gasilskega kviza, ki ga je organizirala gasilska zveza mestne občine Kranj. Tam so se mladinci odlično odrezali saj so dosegli prvo in drugo mesto in se tako uvrstili na regijsko tekmovanje, ki bo potekalo 8.11.2014.

Zmagovalci

Več v galeriji:

Včeraj je v osnovni šoli Predoslje potekalo že 16. tekmovanje v kvizu gasilske zveze mestne občine Kranj. Na tekmovanju so sodelovale 3 ekipe pionirjev, 2 ekipi mladincev in ena ekipa pripravnikov. Po svojih najboljših močeh so dosegli dobre rezultate. Za dosežek jim čestitamo!

Pionirji z mentorjem Markom Dolencem

Spodaj si lahko ogledate galerijo slik, avtor slik pa je Jernej Mubi.