Ponosni na naše gasilke :) Odličen prikaz fizične pripravljenosti ter drugih veščin, ki jih ne premore vsak! Trdo delo in močno prijateljstvo se obrestuje - gasilke to dokazujejo na vsakem ... See more

Punce izkušnje iz oddaje prenesle na ulice Kranja #foto

Skupaj zmoremo več! Vsi smo junaki. 🙂🔥🔥 ... See more

Gorenjske gasilke so se v oddaji Gasilci zabavale, a tudi učile. To znanje so zdaj prenesle tudi svojim domačinom, predvsem pa tako opozorile na oktober – mesec požarne varnosti. Ta petek pa ne ... See more

Ko se združijo izkušnje z mladostno energijo, dobimo recept za uspešnost! V soboto ste lahko v mestnem jedru Kranja opazovali članice in člane pri premagovanju poligona, hkrati pa pridobivali ... See more

Naša člana Anica Vodnik in Luka Oblak sta v nedeljo, 4. oktobra 2020 v Kranju uspešno opravila tečaj za Višjega gasilca.
Čestitke obema 😃👏👍💪

Lovrenc

V soboto, 21. oktobra 2017, so se člani Prostovoljnega gasilskega društva Predoslje udeležili 3. gasilskega pohoda na Sv. Lovrenc nad Bašljem. Pohod je bil poleg druženja namenjen tudi ohranjanju kondicije, saj so se gasilke in gasilci iz gasilskega doma v Predosljah do cilja odpravili peš. 10 km so prehodili po poljskih in makadamskih poteh mimo Suhe, Preddvora in Bašlja. Pohoda se je udeležilo 14 prostovoljnih gasilk in gasilcev. Za zaključek so se v domu pod Lovrencem okrepčali z domačimi dobrotami oskrbnice Anke.

V soboto, 29. 10. 2016, smo se člani našega društva udeležili 2. gasilskega pohoda na Sv. Lovrenc. Pohod je bil poleg druženja namenjen tudi ohranjanju kondicije, saj smo se iz gasilskega doma v Predosljah do cilja odpravili peš. 10 km smo prehodili po poljskih in makadamskih poteh mimo Suhe, Preddvora in Bašlja. Pohoda se je udeležilo 14 prostovoljnih gasilk in gasilcev. Za zaključek smo se v domu pod Lovrencem okrepčali z domačimi dobrotami oskrbnice Anke.

V soboto, 3. 10. 2015, smo se člani našega društva udeležili gasilskega pohoda na Sv. Lovrenc. Pohod je bil poleg druženja namenjen tudi ohranjanju kondicije, saj smo se iz gasilskega doma v Predosljah do cilja odpravili peš. 10 km smo prehodili po poljskih in makadamskih poteh mimo Suhe, Preddvora in Bašlja. Pohoda se je udeležilo 13 prostovoljnih gasilk in gasilcev. Za zaključek smo se v domu pod Lovrencem okrepčali z domačimi dobrotami oskrbnice Anke.