Predstavitveni video Gasilci PGD Predoslje

Naše članice bodo kmalu nastopile v televizijski oddaji Gasilci, ki bo na sporedu v ponedeljek, 4.maja ob 21h na Planet TV, ko goduje tudi sv. Florijan, zavetnik gasilcev. V oddaji bodo nastopili ... See more

Vesele, zdrave, pirhov in ostalih dobrot polne velikonočne praznike vam želimo iz srca.

mladinci

V soboto, 2. 6. 2018, je v Kranju potekalo tekmovanje GZ MO Kranj. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Pionirji: 2. mesto
Mladinci: 6. mesto
Članice: 1. mesto

Ekipa članic A in epika članov A 1 pa sta prejeli tudi prehodna pokala za najhitrejšo izvedeno vajo na tekmovanju.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

Včeraj je v osnovni šoli Predoslje potekalo že 16. tekmovanje v kvizu gasilske zveze mestne občine Kranj. Na tekmovanju so sodelovale 3 ekipe pionirjev, 2 ekipi mladincev in ena ekipa pripravnikov. Po svojih najboljših močeh so dosegli dobre rezultate. Za dosežek jim čestitamo!

Pionirji z mentorjem Markom Dolencem

Spodaj si lahko ogledate galerijo slik, avtor slik pa je Jernej Mubi.

V soboto, 5. oktobra 2013, se je naše društvo udeležilo regijskega tekmovanja za mladino v Tržiču. Tam so mladinci dosegli 5. mesto, pionirji pa 3. mesto in se s tem uvrstili na državno tekmovanje, ki bo spomladi prihodnje leto.

Čestitke pionirjem in mentorju za uspeh!

Mladi gasilci na regijskem tekmovanju v Tržiču