Želimo vam prijetno branje 😉

Voščimo vam vesele prihajajoče božično novoletne praznike.
Novo leto naj bo radodarno z zdravjem, veseljem, srečo, uspehi, naj bo v miru, zaupanju in sodelovanju preživeto.
UO PGD Predoslje

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev 🧨 je v tem ... See more

V ponedeljek, 16. decembra 2019 smo se z mladimi gasilci udeležili gledališke predstave Boj v zelenjavnem vrtu v izvedbi KUD Predoslje – mladinske skupine. Obiskal pa nas je tudi BOŽIČEK s ... See more

mladinci

V soboto, 2. 6. 2018, je v Kranju potekalo tekmovanje GZ MO Kranj. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Pionirji: 2. mesto
Mladinci: 6. mesto
Članice: 1. mesto

Ekipa članic A in epika članov A 1 pa sta prejeli tudi prehodna pokala za najhitrejšo izvedeno vajo na tekmovanju.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

Včeraj je v osnovni šoli Predoslje potekalo že 16. tekmovanje v kvizu gasilske zveze mestne občine Kranj. Na tekmovanju so sodelovale 3 ekipe pionirjev, 2 ekipi mladincev in ena ekipa pripravnikov. Po svojih najboljših močeh so dosegli dobre rezultate. Za dosežek jim čestitamo!

Pionirji z mentorjem Markom Dolencem

Spodaj si lahko ogledate galerijo slik, avtor slik pa je Jernej Mubi.

V soboto, 5. oktobra 2013, se je naše društvo udeležilo regijskega tekmovanja za mladino v Tržiču. Tam so mladinci dosegli 5. mesto, pionirji pa 3. mesto in se s tem uvrstili na državno tekmovanje, ki bo spomladi prihodnje leto.

Čestitke pionirjem in mentorju za uspeh!

Mladi gasilci na regijskem tekmovanju v Tržiču