Predstavitveni video Gasilci PGD Predoslje

Naše članice bodo kmalu nastopile v televizijski oddaji Gasilci, ki bo na sporedu v ponedeljek, 4.maja ob 21h na Planet TV, ko goduje tudi sv. Florijan, zavetnik gasilcev. V oddaji bodo nastopili ... See more

Vesele, zdrave, pirhov in ostalih dobrot polne velikonočne praznike vam želimo iz srca.

nogomet

V soboto 2.7.2016 se je na nogometnem igrišču na Kokrici (Čukova Jama) odvijal tradicionalni 11. nogometni turnir GZ MO Kranj za memorial Iztoka Snedica. Z štirimi bolj ali manj prepričljivimi zmagami smo upravičili vlogo favoritov in še devetič osvojili turnir.

V vročem sobotnem dopoldnevu smo pokazali zelo borbeno in gledljivo igro in premagali vse nasprotnike. Igralci smo ob igrišču imeli tudi bučno podporo navijačev, ki se jim za glasno navijanje lepo zahvaljujemo.

Rezultati naših tekem:

PGD Predoslje – PGD Suha 5:0