Predstavitveni video Gasilci PGD Predoslje

Naše članice bodo kmalu nastopile v televizijski oddaji Gasilci, ki bo na sporedu v ponedeljek, 4.maja ob 21h na Planet TV, ko goduje tudi sv. Florijan, zavetnik gasilcev. V oddaji bodo nastopili ... See more

Vesele, zdrave, pirhov in ostalih dobrot polne velikonočne praznike vam želimo iz srca.

občni zbor

V soboto, 24. 2. 2018 je v dvorani kulturnega doma v Predosljah potekal že 113. občni zbor PGD Predoslje.

Na občnem zboru smo volili novo vodstvo. Za predsednika je bil izvoljen Franci Ropotar, za poveljnika pa Rok Bolka. V imenu celotnega društva jima čestitamo in želimo uspešno vodenje društva v prihodnjih petih letih.