Ponosni na naše gasilke :) Odličen prikaz fizične pripravljenosti ter drugih veščin, ki jih ne premore vsak! Trdo delo in močno prijateljstvo se obrestuje - gasilke to dokazujejo na vsakem ... See more

Punce izkušnje iz oddaje prenesle na ulice Kranja #foto

Skupaj zmoremo več! Vsi smo junaki. 🙂🔥🔥 ... See more

Gorenjske gasilke so se v oddaji Gasilci zabavale, a tudi učile. To znanje so zdaj prenesle tudi svojim domačinom, predvsem pa tako opozorile na oktober – mesec požarne varnosti. Ta petek pa ne ... See more

Ko se združijo izkušnje z mladostno energijo, dobimo recept za uspešnost! V soboto ste lahko v mestnem jedru Kranja opazovali članice in člane pri premagovanju poligona, hkrati pa pridobivali ... See more

Naša člana Anica Vodnik in Luka Oblak sta v nedeljo, 4. oktobra 2020 v Kranju uspešno opravila tečaj za Višjega gasilca.
Čestitke obema 😃👏👍💪

operativa

V ponedeljek, 18. junija 2018 smo v PGD Predoslje organizirali strokovno usposabljanje operativnih gasilcev. Vsem članicam in članom, ki ste si vzeli čas in prišli na usposabljanje, se iskreno zahvaljujemo!

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev je v tem času mnogim v zabavo, vendar pri tem ne pozabimo, da pa je takšno početje mnogim neprijetno in jim vzbuja strah, nelagodje in občutek nevarnosti. Zato bi vas radi spomnili, da denar, ki bi ga s petardami v glasnem poku pognali v zrak, raje namenite za druženje s prijatelji, za novoletna darila ali celo v dobrodelne namene.

Komisija za preventivo PGD Predoslje

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev je v tem času mnogim v zabavo, vendar pri tem ne pozabimo, da pa je takšno početje mnogim neprijetno in jim vzbuja strah, nelagodje in občutek nevarnosti. Zato bi vas radi spomnili, da denar, ki bi ga s petardami v glasnem poku pognali v zrak, raje namenite za druženje s prijatelji, za novoletna darila ali celo v dobrodelne namene.

Komisija za preventivo PGD Predoslje

V soboto, 12.04.2014 so gasilci kranjske gasilsko-reševalne službe skupaj s prostovoljnimi gasilskimi društvi GZ MO Kranj v središču mesta ob kranjskem nebotičniku pripravili zanimivo in napeto vajo gašenja ter reševanja iz kranjskega nebotičnika. Na vaji je sodelovalo 6 operativnih gasilcev iz našega društva.

Vir: http://www.siol.net/novice/slovenija/2014/04/gasilska_vaja.aspx