2 days ago

Naši gasilci se podajo v vsako dogodivščino. Včeraj so v Gornji Radgoni odtekli 14 km dolgo progo posuto z izvirnimi ovirami. Pogum, moč, timski duh in nekaj blata ter vode za povrh, pa je ... See more

3 days ago

Naše bejbe se zahvaljujejo vsem za podporo v preteklih mesecih. Oddaja Gasilci je pokazala, da na koncu šteje tudi mentalna moč, ne samo tista v mišicah. Izkušnja je nepozabna, nova ... See more

5 days ago
Planet TV

Jutri na Planet TV :)

Tokrat se v boj podajata ženski ekipi Prostovoljno gasilsko društvo Predoslje in PGD Leskovec. 🤜🔥🤛

Veliki gasilski izziv spremljajte že v petek ob 20. uri na Planetu!

2 weeks ago

Dne 12.9.2020 so se naši člani učili črpati vodo iz reke 👍😃👏

operativa

V ponedeljek, 18. junija 2018 smo v PGD Predoslje organizirali strokovno usposabljanje operativnih gasilcev. Vsem članicam in članom, ki ste si vzeli čas in prišli na usposabljanje, se iskreno zahvaljujemo!

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev je v tem času mnogim v zabavo, vendar pri tem ne pozabimo, da pa je takšno početje mnogim neprijetno in jim vzbuja strah, nelagodje in občutek nevarnosti. Zato bi vas radi spomnili, da denar, ki bi ga s petardami v glasnem poku pognali v zrak, raje namenite za druženje s prijatelji, za novoletna darila ali celo v dobrodelne namene.

Komisija za preventivo PGD Predoslje

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev je v tem času mnogim v zabavo, vendar pri tem ne pozabimo, da pa je takšno početje mnogim neprijetno in jim vzbuja strah, nelagodje in občutek nevarnosti. Zato bi vas radi spomnili, da denar, ki bi ga s petardami v glasnem poku pognali v zrak, raje namenite za druženje s prijatelji, za novoletna darila ali celo v dobrodelne namene.

Komisija za preventivo PGD Predoslje

V soboto, 12.04.2014 so gasilci kranjske gasilsko-reševalne službe skupaj s prostovoljnimi gasilskimi društvi GZ MO Kranj v središču mesta ob kranjskem nebotičniku pripravili zanimivo in napeto vajo gašenja ter reševanja iz kranjskega nebotičnika. Na vaji je sodelovalo 6 operativnih gasilcev iz našega društva.

Vir: http://www.siol.net/novice/slovenija/2014/04/gasilska_vaja.aspx