Predstavitveni video Gasilci PGD Predoslje

Naše članice bodo kmalu nastopile v televizijski oddaji Gasilci, ki bo na sporedu v ponedeljek, 4.maja ob 21h na Planet TV, ko goduje tudi sv. Florijan, zavetnik gasilcev. V oddaji bodo nastopili ... See more

Vesele, zdrave, pirhov in ostalih dobrot polne velikonočne praznike vam želimo iz srca.

operativa

V ponedeljek, 18. junija 2018 smo v PGD Predoslje organizirali strokovno usposabljanje operativnih gasilcev. Vsem članicam in članom, ki ste si vzeli čas in prišli na usposabljanje, se iskreno zahvaljujemo!

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev je v tem času mnogim v zabavo, vendar pri tem ne pozabimo, da pa je takšno početje mnogim neprijetno in jim vzbuja strah, nelagodje in občutek nevarnosti. Zato bi vas radi spomnili, da denar, ki bi ga s petardami v glasnem poku pognali v zrak, raje namenite za druženje s prijatelji, za novoletna darila ali celo v dobrodelne namene.

Komisija za preventivo PGD Predoslje

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev je v tem času mnogim v zabavo, vendar pri tem ne pozabimo, da pa je takšno početje mnogim neprijetno in jim vzbuja strah, nelagodje in občutek nevarnosti. Zato bi vas radi spomnili, da denar, ki bi ga s petardami v glasnem poku pognali v zrak, raje namenite za druženje s prijatelji, za novoletna darila ali celo v dobrodelne namene.

Komisija za preventivo PGD Predoslje

V soboto, 12.04.2014 so gasilci kranjske gasilsko-reševalne službe skupaj s prostovoljnimi gasilskimi društvi GZ MO Kranj v središču mesta ob kranjskem nebotičniku pripravili zanimivo in napeto vajo gašenja ter reševanja iz kranjskega nebotičnika. Na vaji je sodelovalo 6 operativnih gasilcev iz našega društva.

Vir: http://www.siol.net/novice/slovenija/2014/04/gasilska_vaja.aspx