2 weeks ago

3 weeks ago

Danes so si dan mučenikov veterani polepšali z vožnjo z gasilsko brizgalno skozi vas 😀🐴📯👏👏

3 weeks ago

Gasilci, iskrene čestitke od dnevu mučenikov 😀

pionirji

V soboto, 18. 5. 2019, je v Kranju potekalo tekmovanje GZ MO Kranj. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Pionirke: 2. mesto

Pionirji: 4. mesto
Članice: 1. mesto

Ekipa članic A pa je prejela tudi prehodni pokal za najhitrejšo izvedeno vajo na tekmovanju.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

V soboto, 2. 6. 2018, je v Kranju potekalo tekmovanje GZ MO Kranj. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Pionirji: 2. mesto
Mladinci: 6. mesto
Članice: 1. mesto

Ekipa članic A in epika članov A 1 pa sta prejeli tudi prehodna pokala za najhitrejšo izvedeno vajo na tekmovanju.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!