1 day ago

Udeleženci 2. gasilskega tekmovanja članic in članov PGD Predoslje. Namen tekmovanja je bil poudarek na medsebojnem druženju, pogovoru in izmenjavi tekmovalnih izkušenj.

1 week ago

Obiščite nas na Prešernovem sejmu v Kranju 😃

1 week ago

Dne 5. februarja 2020, smo gasilci iz PGD Predoslje v večernem času posredovali na različnih lokacijah v okolici Kranja, zaradi posledic močnega vetra.
Z deli na terenu nadaljujemo tudi danes. ... See more

pregled

V oktobru 2018 smo v okviru aktivnosti meseca požarne varnosti opravili pregled stanja hidrantov (podtalnih in nadtalnih) na območju vasi Predoslje. Kjer je bilo potrebno smo hidrante tudi odkopali, jih očistili ter uredili njihovo okolico za lažji dostop do njih. Vsakega smo tudi odprli ter preverili, če je pritisk zadosten.

V soboto, 26. oktobra 2013 smo v okviru aktivnosti meseca požarne varnosti opravili pregled stanja hidrantov (podtalnih in nadtalnih) na območju vasi Predoslje. Kjer je bilo potrebno smo hidrante tudi odkopali, jih očistili ter uredili njihovo okolico za lažji dostop do njih. Vsakega smo tudi odprli ter preverili, če je pritisk zadosten.

Redni letni pregled hidrantov