Predstavitveni video Gasilci PGD Predoslje

Naše članice bodo kmalu nastopile v televizijski oddaji Gasilci, ki bo na sporedu v ponedeljek, 4.maja ob 21h na Planet TV, ko goduje tudi sv. Florijan, zavetnik gasilcev. V oddaji bodo nastopili ... See more

Vesele, zdrave, pirhov in ostalih dobrot polne velikonočne praznike vam želimo iz srca.

tekmovanja

Vabljeni, da se prijavite na tekmovanje Samsung Xcover Combat 2019, ki bo potekalo 24. avgusta 2019 ob 15.00 v Predosljah pri Kranju v okviru festivala Naaaj dan!

Prijavite 4 tekmovalce na xcovercombat@gmail.com!  ali pokličite na 041 714 719 – Danilo.

Ne se ustrašit, potek tekmovanja razložimo vsem tekmovalcem na licu mesta, potrebujete le kondicijo in kanček športne sreče!

Bogate nagrade: Samsung Xcover 4s za prvo mesto – vsi člani ekipe ga dobijo.

Samsung Xcover Combat

V soboto, 18. 5. 2019, je v Kranju potekalo tekmovanje GZ MO Kranj. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Pionirke: 2. mesto

Pionirji: 4. mesto
Članice: 1. mesto

Ekipa članic A pa je prejela tudi prehodni pokal za najhitrejšo izvedeno vajo na tekmovanju.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!