2 weeks ago

Za nami je uspešno izvedena komisijska vaja za ocenjevanje. Hvala vsem za sodelovanje!

3 weeks ago

Dne 6.9.2020 ob 16.19 je bil v Britofu, občina Kranj, pogrešan moški. Sprožena je bila iskalna akcija v kateri so sodelovali gasilci GARS Kranj, gasilci PGD Britof, PGD Primskovo, PGD Suha, PGD ... See more

NAAAJ DAN 2020 - Koncert pod gorami

3 weeks ago
GASILCI V petek, 4.9.2020 ob 20.00 na Planet TV. Torej: kdo so, kaj delajo, kako delajo in še marsikaj... p.s. med njimi bodo tudi naše članice 👍😍

GASILCI
V petek, 4.9.2020 ob 20.00 na Planet TV.
Torej: kdo so, kaj delajo, kako delajo in še marsikaj...
p.s. med njimi bodo tudi naše članice 👍😍

tekmovanja

Vabljeni, da se prijavite na tekmovanje Samsung Xcover Combat 2019, ki bo potekalo 24. avgusta 2019 ob 15.00 v Predosljah pri Kranju v okviru festivala Naaaj dan!

Prijavite 4 tekmovalce na xcovercombat@gmail.com!  ali pokličite na 041 714 719 – Danilo.

Ne se ustrašit, potek tekmovanja razložimo vsem tekmovalcem na licu mesta, potrebujete le kondicijo in kanček športne sreče!

Bogate nagrade: Samsung Xcover 4s za prvo mesto – vsi člani ekipe ga dobijo.

Samsung Xcover Combat

V soboto, 18. 5. 2019, je v Kranju potekalo tekmovanje GZ MO Kranj. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Pionirke: 2. mesto

Pionirji: 4. mesto
Članice: 1. mesto

Ekipa članic A pa je prejela tudi prehodni pokal za najhitrejšo izvedeno vajo na tekmovanju.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!