2 days ago

Udeleženci 2. gasilskega tekmovanja članic in članov PGD Predoslje. Namen tekmovanja je bil poudarek na medsebojnem druženju, pogovoru in izmenjavi tekmovalnih izkušenj.

1 week ago

Obiščite nas na Prešernovem sejmu v Kranju 😃

1 week ago

Dne 5. februarja 2020, smo gasilci iz PGD Predoslje v večernem času posredovali na različnih lokacijah v okolici Kranja, zaradi posledic močnega vetra.
Z deli na terenu nadaljujemo tudi danes. ... See more

veterani

V soboto, 14. 10. 2017, je v Naklem potekalo tekmovanje Gasilske zveze Gorenjske za člane in starejše gasilce. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Članice A: 2. mesto

Ekipi članice A in člani A pa sta se uvrstili na Državno gasilsko tekmovanje. Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

V deževnem vremenu ob težkih pogojih so se člani A uvrstili na državno tekmovanje.

V soboto, 12. oktobra 2013, je v Kranju potekalo regijsko tekmovanje za člane in članice ter starejše gasilce in gasilke. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Članice A: 4. mesto

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem !

Članom A pa želimo uspešne priprave in čim boljši rezultat na državnem tekmovanju !

Članice A na progi