Predstavitveni video Gasilci PGD Predoslje

Naše članice bodo kmalu nastopile v televizijski oddaji Gasilci, ki bo na sporedu v ponedeljek, 4.maja ob 21h na Planet TV, ko goduje tudi sv. Florijan, zavetnik gasilcev. V oddaji bodo nastopili ... See more

Vesele, zdrave, pirhov in ostalih dobrot polne velikonočne praznike vam želimo iz srca.

Prvo soboto v septembru je tudi letos potekalo tradicionalno tokrat že 12. gasilsko športno tekmovanje za Memorial Marjana Katrašnika v organizaciji PGD Besnica. Tekmovanje je potekalo v Spodnji Besnici in tudi letos se ga je udeležila ena ekipa naših članov. Nastopili so v postavi Jernej Mubi (kolesar), Leon Kutnjak (prvi tekač) in Primož Dolenc (drugi tekač). V težkih vremenskih razmerah so s časom nekaj nad 47. minut osvojili odlično 5. mesto. Čestitamo!