1 day ago

Udeleženci 2. gasilskega tekmovanja članic in članov PGD Predoslje. Namen tekmovanja je bil poudarek na medsebojnem druženju, pogovoru in izmenjavi tekmovalnih izkušenj.

1 week ago

Obiščite nas na Prešernovem sejmu v Kranju 😃

1 week ago

Dne 5. februarja 2020, smo gasilci iz PGD Predoslje v večernem času posredovali na različnih lokacijah v okolici Kranja, zaradi posledic močnega vetra.
Z deli na terenu nadaljujemo tudi danes. ... See more

V soboto 2.7.2016 se je na nogometnem igrišču na Kokrici (Čukova Jama) odvijal tradicionalni 11. nogometni turnir GZ MO Kranj za memorial Iztoka Snedica. Z štirimi bolj ali manj prepričljivimi zmagami smo upravičili vlogo favoritov in še devetič osvojili turnir.

V vročem sobotnem dopoldnevu smo pokazali zelo borbeno in gledljivo igro in premagali vse nasprotnike. Igralci smo ob igrišču imeli tudi bučno podporo navijačev, ki se jim za glasno navijanje lepo zahvaljujemo.

Rezultati naših tekem:

PGD Predoslje – PGD Suha 5:0