Želimo vam prijetno branje 😉

Voščimo vam vesele prihajajoče božično novoletne praznike.
Novo leto naj bo radodarno z zdravjem, veseljem, srečo, uspehi, naj bo v miru, zaupanju in sodelovanju preživeto.
UO PGD Predoslje

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev 🧨 je v tem ... See more

V ponedeljek, 16. decembra 2019 smo se z mladimi gasilci udeležili gledališke predstave Boj v zelenjavnem vrtu v izvedbi KUD Predoslje – mladinske skupine. Obiskal pa nas je tudi BOŽIČEK s ... See more

V deževnem vremenu ob težkih pogojih so se člani A uvrstili na državno tekmovanje.

V soboto, 12. oktobra 2013, je v Kranju potekalo regijsko tekmovanje za člane in članice ter starejše gasilce in gasilke. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Članice A: 4. mesto

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem !

Članom A pa želimo uspešne priprave in čim boljši rezultat na državnem tekmovanju !

Članice A na progi