Predstavitveni video Gasilci PGD Predoslje

Naše članice bodo kmalu nastopile v televizijski oddaji Gasilci, ki bo na sporedu v ponedeljek, 4.maja ob 21h na Planet TV, ko goduje tudi sv. Florijan, zavetnik gasilcev. V oddaji bodo nastopili ... See more

Vesele, zdrave, pirhov in ostalih dobrot polne velikonočne praznike vam želimo iz srca.

V deževnem vremenu ob težkih pogojih so se člani A uvrstili na državno tekmovanje.

V soboto, 12. oktobra 2013, je v Kranju potekalo regijsko tekmovanje za člane in članice ter starejše gasilce in gasilke. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Članice A: 4. mesto

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem !

Članom A pa želimo uspešne priprave in čim boljši rezultat na državnem tekmovanju !

Članice A na progi