Predstavitveni video Gasilci PGD Predoslje

Naše članice bodo kmalu nastopile v televizijski oddaji Gasilci, ki bo na sporedu v ponedeljek, 4.maja ob 21h na Planet TV, ko goduje tudi sv. Florijan, zavetnik gasilcev. V oddaji bodo nastopili ... See more

Vesele, zdrave, pirhov in ostalih dobrot polne velikonočne praznike vam želimo iz srca.

članice

V soboto, 18. 5. 2019, je v Kranju potekalo tekmovanje GZ MO Kranj. Tam so naše ekipe dosegle naslednje rezultate:

Pionirke: 2. mesto

Pionirji: 4. mesto
Članice: 1. mesto

Ekipa članic A pa je prejela tudi prehodni pokal za najhitrejšo izvedeno vajo na tekmovanju.

Iskrene čestitke vsem tekmovalcem!

V soboto, 11.08.2018 je bila na Podblici izvedena demonstrativna vaja članic GZ MO Kranj. Vaje so se udeležile: Tamara Pogačar, Barbara Grilc, Nastja Bobnar in Špela Skubin.