1 day ago

Udeleženci 2. gasilskega tekmovanja članic in članov PGD Predoslje. Namen tekmovanja je bil poudarek na medsebojnem druženju, pogovoru in izmenjavi tekmovalnih izkušenj.

1 week ago

Obiščite nas na Prešernovem sejmu v Kranju 😃

1 week ago

Dne 5. februarja 2020, smo gasilci iz PGD Predoslje v večernem času posredovali na različnih lokacijah v okolici Kranja, zaradi posledic močnega vetra.
Z deli na terenu nadaljujemo tudi danes. ... See more

PGD Predoslje organizira v sodelovanju z GASILSKO REŠEVALNO SLUŽBO KRANJ pregled gasilnikov za gospodinjstva. V kolikor ste zainteresirani za pregled vašega gasilnika ga prinesite v gasilski dom Predoslje v nedeljo 21.10.2018 od 9 do 12 ure.
Zbrani gasilniki se bodo odpeljali na GASILSKO REŠEVALNO SLUŽBO KRANJ, kjer
bodo strokovno pregledani. Po pregledu Vam jih bo PGD Predoslje dostavilo na dom.
Cenik pregleda:
– za S1, S2, S3 4,90 EUR
– za S6, S9 6,50 EUR
– za CO 2 5 4,70 EUR

Ob tej priložnosti bomo sprejemali tudi naročila za nove gasilnike.

Ker pa je nedelja 21.10.2018 dan odprtih vrat, bo ta dan od 9 do 12 ure v gasilskem domu predstavitev gasilske opreme, ogled, gasilskih vozil, muzejske sobe. Naši gasilci pa vam bodo ob 11:00 tudi prikazali praktično uporabo gasilnikov s prikazom gašenja začetnih požarov.

VLJUDNO VABLJENI!

Sprejemamo tudi nove pionirke/ce, mladinke/ce, članice, člane, starejše gasilke in gasilce!

Z gasilskim pozdravom N A P O M O Č !

UO in POVELJSTVO
PGD PREDOSLJE