Želimo vam prijetno branje 😉

Voščimo vam vesele prihajajoče božično novoletne praznike.
Novo leto naj bo radodarno z zdravjem, veseljem, srečo, uspehi, naj bo v miru, zaupanju in sodelovanju preživeto.
UO PGD Predoslje

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev 🧨 je v tem ... See more

V ponedeljek, 16. decembra 2019 smo se z mladimi gasilci udeležili gledališke predstave Boj v zelenjavnem vrtu v izvedbi KUD Predoslje – mladinske skupine. Obiskal pa nas je tudi BOŽIČEK s ... See more

V nedeljo, 20. oktobra 2013, smo člani PGD Predoslje odprli vrata svojega gasilskega doma za vso zainteresirano javnost. V sklopu meseca požarne varnosti smo predstavili svoje delovanje, gasilsko tehniko in veščine, s katerimi pomagamo ob različnih nesrečah, požarih, poplavah in ostalih naravnih nesrečah. Posebno pozornost pa smo posvetili krajanom s prikazom gašenja začetnega požara z gasilnikom.

Gašenje začetnih požarov z gasilnikom