1 week ago

Ponosni na naše gasilke :) Odličen prikaz fizične pripravljenosti ter drugih veščin, ki jih ne premore vsak! Trdo delo in močno prijateljstvo se obrestuje - gasilke to dokazujejo na vsakem ... See more

2 weeks ago
Punce izkušnje iz oddaje prenesle na ulice Kranja #foto

Skupaj zmoremo več! Vsi smo junaki. 🙂🔥🔥 ... See more

Gorenjske gasilke so se v oddaji Gasilci zabavale, a tudi učile. To znanje so zdaj prenesle tudi svojim domačinom, predvsem pa tako opozorile na oktober – mesec požarne varnosti. Ta petek pa ne ... See more

3 weeks ago

Ko se združijo izkušnje z mladostno energijo, dobimo recept za uspešnost! V soboto ste lahko v mestnem jedru Kranja opazovali članice in člane pri premagovanju poligona, hkrati pa pridobivali ... See more

3 weeks ago

Naša člana Anica Vodnik in Luka Oblak sta v nedeljo, 4. oktobra 2020 v Kranju uspešno opravila tečaj za Višjega gasilca.
Čestitke obema 😃👏👍💪

V nedeljo 3. 5. 2015 ob 9.30 je v Župnijski cerkvi Sv. Siksta v Predosljah, Prostovoljno gasilsko društvo Predoslje skupaj z domačim župnikom, gospodom Janezom Jenkom, organiziralo sveto mašo ob godu zavetnika gasilcev Sv. Florjana.

V sprevodu, ki se je pričel ob 9.20 izpred gasilskega doma PGD Predoslje so sodelovali domači gasilci z ročno gasilno brizgalno iz leta 1905 (konjska vprega), predstavnika iz GZ MO Kranj, gasilci iz Britofa, Kokrice, Trstenika, Gorič, Kranj-Primskovega, Suhe in člani folklorne skupine Iskraemeco.

Foto: Gregor Eržen