2 weeks ago

3 weeks ago

Danes so si dan mučenikov veterani polepšali z vožnjo z gasilsko brizgalno skozi vas 😀🐴📯👏👏

3 weeks ago

Gasilci, iskrene čestitke od dnevu mučenikov 😀

V soboto, 3. 10. 2015, smo se člani našega društva udeležili gasilskega pohoda na Sv. Lovrenc. Pohod je bil poleg druženja namenjen tudi ohranjanju kondicije, saj smo se iz gasilskega doma v Predosljah do cilja odpravili peš. 10 km smo prehodili po poljskih in makadamskih poteh mimo Suhe, Preddvora in Bašlja. Pohoda se je udeležilo 13 prostovoljnih gasilk in gasilcev. Za zaključek smo se v domu pod Lovrencem okrepčali z domačimi dobrotami oskrbnice Anke.