Predstavitveni video Gasilci PGD Predoslje

Naše članice bodo kmalu nastopile v televizijski oddaji Gasilci, ki bo na sporedu v ponedeljek, 4.maja ob 21h na Planet TV, ko goduje tudi sv. Florijan, zavetnik gasilcev. V oddaji bodo nastopili ... See more

Vesele, zdrave, pirhov in ostalih dobrot polne velikonočne praznike vam želimo iz srca.

V soboto, 3. 10. 2015, smo se člani našega društva udeležili gasilskega pohoda na Sv. Lovrenc. Pohod je bil poleg druženja namenjen tudi ohranjanju kondicije, saj smo se iz gasilskega doma v Predosljah do cilja odpravili peš. 10 km smo prehodili po poljskih in makadamskih poteh mimo Suhe, Preddvora in Bašlja. Pohoda se je udeležilo 13 prostovoljnih gasilk in gasilcev. Za zaključek smo se v domu pod Lovrencem okrepčali z domačimi dobrotami oskrbnice Anke.