Predstavitveni video Gasilci PGD Predoslje

Naše članice bodo kmalu nastopile v televizijski oddaji Gasilci, ki bo na sporedu v ponedeljek, 4.maja ob 21h na Planet TV, ko goduje tudi sv. Florijan, zavetnik gasilcev. V oddaji bodo nastopili ... See more

Vesele, zdrave, pirhov in ostalih dobrot polne velikonočne praznike vam želimo iz srca.

Gregorjevo

Na predvečer Gregorjevega, 11. marca, smo se ob 17:30 uri skupaj z gasilci PGD Britof in otroci iz vrtca OŠ Predoslje odpravili k potoku Belca. Tam smo pazili na otroke, ki so spuščali lučke v potok in gledali kako plavajo mimo nas.

Na predvečer Gregorjevega, 11. marca, smo se ob 18. uri skupaj z gasilci PGD Britof in otroci iz vrtca OŠ Predoslje odpravili k potoku Belca. Tam smo pazili na otroke, ki so spuščali lučke v potok in gledali kako plavajo mimo nas.