2 weeks ago

4 weeks ago

Danes so si dan mučenikov veterani polepšali z vožnjo z gasilsko brizgalno skozi vas 😀🐴📯👏👏

4 weeks ago

Gasilci, iskrene čestitke od dnevu mučenikov 😀

Gregorjevo

Na predvečer Gregorjevega, 11. marca, smo se ob 17:30 uri skupaj z gasilci PGD Britof in otroci iz vrtca OŠ Predoslje odpravili k potoku Belca. Tam smo pazili na otroke, ki so spuščali lučke v potok in gledali kako plavajo mimo nas.

Na predvečer Gregorjevega, 11. marca, smo se ob 18. uri skupaj z gasilci PGD Britof in otroci iz vrtca OŠ Predoslje odpravili k potoku Belca. Tam smo pazili na otroke, ki so spuščali lučke v potok in gledali kako plavajo mimo nas.