Ponosni na naše gasilke :) Odličen prikaz fizične pripravljenosti ter drugih veščin, ki jih ne premore vsak! Trdo delo in močno prijateljstvo se obrestuje - gasilke to dokazujejo na vsakem ... See more

Punce izkušnje iz oddaje prenesle na ulice Kranja #foto

Skupaj zmoremo več! Vsi smo junaki. 🙂🔥🔥 ... See more

Gorenjske gasilke so se v oddaji Gasilci zabavale, a tudi učile. To znanje so zdaj prenesle tudi svojim domačinom, predvsem pa tako opozorile na oktober – mesec požarne varnosti. Ta petek pa ne ... See more

Ko se združijo izkušnje z mladostno energijo, dobimo recept za uspešnost! V soboto ste lahko v mestnem jedru Kranja opazovali članice in člane pri premagovanju poligona, hkrati pa pridobivali ... See more

Naša člana Anica Vodnik in Luka Oblak sta v nedeljo, 4. oktobra 2020 v Kranju uspešno opravila tečaj za Višjega gasilca.
Čestitke obema 😃👏👍💪

Na podlagi 8. člena Uredbe o varstvu pred požarom v naravnem okolju (Uradni list RS, št. 20/14), Uprava Republike Slovenije za zaščito in reševanje

R A Z G L A Š A

veliko požarno ogroženost naravnega okolja od 1. aprila 2017 na območju celotne države.

Z dnem razglasitve velike požarne ogroženosti je v naravnem okolju poleg požiganja in odmetavanja gorečih ali drugih predmetov ali snovi, ki lahko povzročijo požar, prepovedano tudi kuriti, kuriti kresove, požigati na območjih ob infrastrukturnih objektih, izven pozidanih površin uporabljati predmete, naprave ali izvajati aktivnosti, ki lahko povzročijo požar ter izvajati ognjemete.
Inšpektorat RS za varstvo pred naravnimi in drugimi nesrečami in Policija bosta v času razglašene velike požarne ogroženosti naravnega okolja izvajala poostren nadzor.