Ponosni na naše gasilke :) Odličen prikaz fizične pripravljenosti ter drugih veščin, ki jih ne premore vsak! Trdo delo in močno prijateljstvo se obrestuje - gasilke to dokazujejo na vsakem ... See more

Punce izkušnje iz oddaje prenesle na ulice Kranja #foto

Skupaj zmoremo več! Vsi smo junaki. 🙂🔥🔥 ... See more

Gorenjske gasilke so se v oddaji Gasilci zabavale, a tudi učile. To znanje so zdaj prenesle tudi svojim domačinom, predvsem pa tako opozorile na oktober – mesec požarne varnosti. Ta petek pa ne ... See more

Ko se združijo izkušnje z mladostno energijo, dobimo recept za uspešnost! V soboto ste lahko v mestnem jedru Kranja opazovali članice in člane pri premagovanju poligona, hkrati pa pridobivali ... See more

Naša člana Anica Vodnik in Luka Oblak sta v nedeljo, 4. oktobra 2020 v Kranju uspešno opravila tečaj za Višjega gasilca.
Čestitke obema 😃👏👍💪

V četrtek, 26. junija 2014, je Gasilska zveza Slovenije organizirala prireditev s slavnostno podelitvijo listin o napredovanjih v čine višji gasilski častnik, višji gasilski častnik organizacijske smeri in gasilski častnik.

Prejemniki listin so opravili usposabljanje v šolskem letu 2013/2014 in bili na podlagi Posebnih pravil gasilske službe prostovoljnih gasilcev imenovani v določene čine. Iz PGD Predoslje sta v čin gasilskega častnika napredovala Anže Ančimer in Rok Pogačnik, Sebastjan Šenk pa je napredoval v čin Višjega gasilskega častnika organizacijske smeri.

Čestitke vsem trem!

IMG_20140626_202414