1 day ago

Udeleženci 2. gasilskega tekmovanja članic in članov PGD Predoslje. Namen tekmovanja je bil poudarek na medsebojnem druženju, pogovoru in izmenjavi tekmovalnih izkušenj.

1 week ago

Obiščite nas na Prešernovem sejmu v Kranju 😃

1 week ago

Dne 5. februarja 2020, smo gasilci iz PGD Predoslje v večernem času posredovali na različnih lokacijah v okolici Kranja, zaradi posledic močnega vetra.
Z deli na terenu nadaljujemo tudi danes. ... See more

V soboto, 29. 10. 2016, smo se člani našega društva udeležili 2. gasilskega pohoda na Sv. Lovrenc. Pohod je bil poleg druženja namenjen tudi ohranjanju kondicije, saj smo se iz gasilskega doma v Predosljah do cilja odpravili peš. 10 km smo prehodili po poljskih in makadamskih poteh mimo Suhe, Preddvora in Bašlja. Pohoda se je udeležilo 14 prostovoljnih gasilk in gasilcev. Za zaključek smo se v domu pod Lovrencem okrepčali z domačimi dobrotami oskrbnice Anke.