2 days ago

Naši gasilci se podajo v vsako dogodivščino. Včeraj so v Gornji Radgoni odtekli 14 km dolgo progo posuto z izvirnimi ovirami. Pogum, moč, timski duh in nekaj blata ter vode za povrh, pa je ... See more

3 days ago

Naše bejbe se zahvaljujejo vsem za podporo v preteklih mesecih. Oddaja Gasilci je pokazala, da na koncu šteje tudi mentalna moč, ne samo tista v mišicah. Izkušnja je nepozabna, nova ... See more

5 days ago
Planet TV

Jutri na Planet TV :)

Tokrat se v boj podajata ženski ekipi Prostovoljno gasilsko društvo Predoslje in PGD Leskovec. 🤜🔥🤛

Veliki gasilski izziv spremljajte že v petek ob 20. uri na Planetu!

2 weeks ago

Dne 12.9.2020 so se naši člani učili črpati vodo iz reke 👍😃👏

2015

December je čas obdarovanja, radosti, praznikov, kuhančkov, zadnjega veselega meseca, preden stopimo v novo leto polni zaobljub in novih dogodivščin. Uporaba pirotehničnih sredstev je v tem času mnogim v zabavo, vendar pri tem ne pozabimo, da pa je takšno početje mnogim neprijetno in jim vzbuja strah, nelagodje in občutek nevarnosti. Zato bi vas radi spomnili, da denar, ki bi ga s petardami v glasnem poku pognali v zrak, raje namenite za druženje s prijatelji, za novoletna darila ali celo v dobrodelne namene.

Komisija za preventivo PGD Predoslje

V soboto, 3. 10. 2015, smo se člani našega društva udeležili gasilskega pohoda na Sv. Lovrenc. Pohod je bil poleg druženja namenjen tudi ohranjanju kondicije, saj smo se iz gasilskega doma v Predosljah do cilja odpravili peš. 10 km smo prehodili po poljskih in makadamskih poteh mimo Suhe, Preddvora in Bašlja. Pohoda se je udeležilo 13 prostovoljnih gasilk in gasilcev. Za zaključek smo se v domu pod Lovrencem okrepčali z domačimi dobrotami oskrbnice Anke.

V društvu smo se odločili, da bomo v sodelovanju z JZ GRS Kranj, PGD Suha, PGD Britof in PGD Kokrica ob 110. PGD Predoslje prikazali demonstrativno vajo za občane Predoselj in okolice. Vaja je bila izvedena na kulturni dom v Predosljah. Pri vaji so sodelovali še člani iz kulturno umetniškega društva Predoslje.

Več slik v galeriji:

V soboto se je na nogometnem igrišču na Kokrici (Čukova Jama) odvijal tradicionalni nogometni turnir

GZ MO Kranj za memorial Iztoka Snedica.

20150704_113801

Kljub obilici dela ob 110. letnici, sta se tokrat selektorja Dino Cvitkovič in Boštjan Bizjak – Bizi odločila,

da se turnirja udeležimo z nekoliko pomlajeno ekipo z namenom, da si še drugič priborimo prehodni

pokal (za 5 zmag
o v zadnjih 7 letih).

V skupinskem delu smo najprej s 3:1 premagali domačo ekipo PGD Kokrica in kasneje z 2:0 še ekipo

PGD Mavčiče.

Že tako vroče dopoldne, pa je vrelišče doseglo v finalu, ki smo ga odigrali proti članom PGD Kranj –

Primskovo in po napeti končnici slavili s 4:3.

To je bila za nas že osma zmaga na desetih turnirjih za memorial Iztoka Snedica. Za izredno borbo v

hudi vročini gre pohvaliti vse igralce, za najboljšega igralca turnirja pa je bil izbran član našega društva

Primož Dolenc. Čestitamo!

20150704_113451